ikonki      

Thursday, August 7, 2014

DIY: Inspiracje kwiatowe.

Nie jestem zwolenniczką ciętych kwiatów acz, nie powiem, zdarzało mi się je zrywać na działce do bukietów. W zasadzie jeśli chodzi o rośliny to jedyne, które potrafią przetrwać u mnie to kaktusy. Dlatego też mam ich niesamowitą ilość. Oczywiście nie tylko ze względów pielęgnacyjnych. Po prostu je lubię. I tak oto zmierzam nie ku temu co trzeba...
Długo zwlekałam z tym postem, ponieważ chciałam uzbierać więcej kwiatów i zdjęć, ale uznałam, że nie ma co czekać, bo i tak nie za często mam okazję coś dodać.
Ostatnio dostałam kilka pięknych bukietów, którymi chciałam się pochwalić. Myślę,że jest to świetna alternatywa dla kwiatów kupowanych w kwiaciarniach. Być może staną się dla Was inspiracją. :)


Nieco spontaniczne zdjęcie(przepraszam za bałagan). Kilka działkowych pelargonii zmieniło całkowicie wyraz mojego pokoju. Nie mogłam rzecz jasna nie zrobić zdjęcia.


Przepiękna kompozycja w większości składająca się z dzikich kwiatów, którą dostaliśmy w prezencie. W bukiecie można było znaleźć pięknie pachnącą miętę i malinę, maki, zboża, koniczynę jak i również kwiaty ogrodowe.


Później kwiaty zaczęły żyć własnym życiem a bukiet nieustannie się zmieniał :)


Kwiaty działkowe. Bukiet,który dostałam na Imieniny od wujka.


Zbyt wąski flakon i może nieco niekorzystne zdjęcie, ale uważam, że takie świeżo zerwane orliki wyglądają przepięknie( te na zdjęciu no już może niekoniecznie aż tak "świeżo") :)

No comments:

Post a Comment